De zomervakantie is pas halverwege en de meeste voetbalschoenen staan nog ingevet in de zolderkast. Toch zijn bij MVV ’27 de voorbereidingen op het nieuwe seizoen al weer volop in gang gezet. De teamindelingen voor de jeugd zijn reeds bekend gemaakt en er wordt momenteel flink gepuzzeld aan het schema voor de trainingen, die voor de jeugd in de week van 21 augustus weer starten. Er staan momenteel nog wel een aantal vacatures open in de begeleiding van onze jeugdspelers. Deze hoopt MVV ’27 voor de start van de trainingen in te vullen, maar daarbij hebben we wel jouw hulp nodig. De volgende posities staan momenteel nog open:

· JO19-1: Grensrechter
· JO19-4: Trainer
· JO17-1: Assistant-trainer / Grensrechter
· JO17-3: Trainer en leider
· MO17-1: Trainer (maandagavond)
· MO13-3: Trainer
· JO8-1: Trainer (maandag)
· JO8-2: Trainer (maandag)

Het invullen van één van deze posities neemt één of twee uurtjes per week van je tijd in beslag, waarmee je onze jeugdleden wel een enorme dienst kunt bewijzen. Heb je interesse om één van openstaande posities in te vullen of heb je vragen over de inhoud van de functies? Twijfel niet en neem contact op met Arno van Nierop (tc@mvv27.nl) of Stephan Moerenhout (jeugd@mvv27.nl / 06-54663078).