Bestuur en Contactpersonen

Bestuur

Pieter van Rijs
Voorzitter
Hooidrift 117ab
3023 KK Rotterdam
Tel. 06 549 164 34 
voorzitter@mvv27.nl

Ciska Roels
Secretaris
Veldesteijn 20
3155 SR Maasland
Tel. 06 1322 4402
secretaris@mvv27.nl

John Barendse
Penningmeester
Haardstede 15
3155 BV  Maasland
Tel. 06 51 39 93 01
penningmeester@mvv27.nl

Leo van der Berg
Wedstrijdsecretariaat
Koningin Julianaweg 31
3155 AR Maasland
Tel. 06 341 351 25
wedstrijdsecretariaat@mvv27.nl

Tom Visser
Technische Zaken
Tel. 06 21 58 27 74
tc@mvv27.nl

Rick van der Meijs
Jeugdvoorzitter
Tel. 06 3012 1019
jeugdvoorzitter@mvv27.nl

Contactpersonen

Wedstrijdsecretariaat
Leo van den berg, wedstrijdsecretaris, tel. 06 3413 5125, email: wedstrijdsecretariaat@mvv27.nl
Nico Gordijn, wedstrijdsecretaris 3 t/m 13, tel. 06 1220 9554, email: wedstrijdsecretariaat@mvv27.nl
Mike Rattink, wedstrijdsecretaris Dames/Meisjes, tel. 06 4137 8582, email: wedstrijdsecretariaat@mvv27.nl

Scheidsrechterszaken
Nico Gordijn, tel. 06 1220 9554, email: wedstrijdsecretariaat@mvv27.nl

Technische Commissie
Tom Visser, TC 1/2, tel. 06 2158 2774, email: tc@mvv27.nl
Richard Rasens, TC 1/2, tel. 06 2188 4968, email: tc@mvv27.nl
Leo van den Berg, TC zaal, tel. 06 3413 5125, email: wedstrijdsecretariaat@mvv27.nl

Jeugdcoördinatoren
Rick van der Meijs, aanspreekpunt gehele jeugd, tel.06 3012 1019, email: jeugdvoorzitter@mvv27.nl
Wouter Jansen, coördinator JO12 t/m JO14, tel. 06 1050 3282, email: jeugd@mvv27.nl
Frank Rasens, coördinator JO15 t/m JO19, tel. 06 5126 8048, email: jeugd@mvv27.nl
Arie-Jan van pelt, coördinator JO7 t/m JO11, tel. 06 5022 5916, email: jeugd@mvv27.nl
Coen Hordijk, coördinator trainingen Mini F, tel. 06 5205 5469, email: jeugd@mvv27.nl
Roel Nooteboom, coördinator trainingen Mini F, tel. 06 2878 3832, email: jeugd@mvv27.nl
Femke Alblas-Bol, coördinator wedstrijden Mini F, tel. 06 5144 8699, email: jeugd@mvv27.nl
Frans van de Burgh, coördinator meisjes, tel. 06 1262 4634, email: jeugd@mvv27.nl

Toernooien
Patrick Vermeer en Liam McLoughin, email: toernooien@mvv27.nl

Communicatie
Rob van Woerden, tel. 06 1374 6575, email: communicatie@mvv27.nl
Gerard Jordaan, fotografie/internet, tel. 06 2302 1163, email: communicatie@mvv27.nl
Ben van Mil, archivaris MVV ’27, tel. 06 4287 5090, email: bvanmil@xs4all.nl
.
Kantine
Manuela de Vos, kantinebeheerster, email: horeca@mvv27.nl
.
Onderhoud
Bas Hoekveen, tel. 06 1271 5247, email: onderhoud@mvv27.nl
.
Sponsoring

Rick van der Gaag, email: sponsoring@mvv27.nl
.
Kledingcommissie
Conny Rodenrijs, email: kleding@mvv27.nl
.
Fysiotherapie jeugd

Remco van Vliet, email: jeugdfysio@mvv27.nl
.
Ledenadministratie
J. Rasens-Roels, tel. 010 592 18 63, email: ledenadministratie@mvv27.nl
.
Vertrouwenspersoon
Michel Voogt, tel. 06 4696 6784
.
Lief en Leed
Ruud Rasens
.
Evenementen
Lars van Gastel, tel. 06 2381 0516, email: evenementen@mvv27.nl