Vrijwilligersvacature Dagploeg MVV ’27

De Maaslandse Voetbalvereniging MVV ’27 is een mooie sportvereniging met ruim 800 leden in Maasland en wij zijn op zoek naar nieuwe toppers voor onze dagploeg!

Wij zijn een levendige voetbalvereniging waar eigenlijk bijna iedere dag wel wat gebeurt. Op zaterdag hebben wij wedstrijddagen, waar gedurende de hele dag wedstrijden met andere verenigingen worden gespeeld. De maandagavonden t/m donderdagavonden wordt er getraind op het complex van MVV ’27 en worden ook door veel teams kleedkamers gebruikt. Alle dagen zijn er vrijwilligers actief om de vereniging draaiende te kunnen houden. Als vereniging zijn wij zeer blij met onze vrijwilligers, want alleen daardoor kunnen wij de mooie vereniging zijn die we zijn!

Onze dagploeg werkt op de doordeweekse dagen aan het onderhoud van ons complex. Diverse uitvoerende werkzaamheden worden uitgevoerd op ons mooie complex. Ook zoeken we specifiek nog mensen die helpen met het krijten van de lijnen op onze prachtige natuurgrasvelden. Daarnaast is het ook een sociaal samenzijn met koffie in de ochtend om 9:00 uur. Deze dagploeg is op zoek naar versterking! Zie jij het zitten om dit team te helpen? Misschien één ochtendje in de week? Meer is natuurlijk ook altijd goed!

Wij zijn daarom op zoek naar versterking! Wij zoeken toppers die wekelijks hun handen uit de mouwen willen steken om ons complex te onderhouden. Ben jij op zoek naar een vrijwilligersfunctie, waarbij jij het hart vormt van de vereniging? Dan is een plekje in de dagploeg echt iets voor jou!

Ben jij geïnteresseerd in deze vrijwilligersvacature? Schroom niet om het ons te laten weten, door een berichtje te sturen of even te bellen naar Pieter van Rijs (06 549 164 34). Of kom gewoon eens langs voor een lekker bakkie koffie, bijvoorbeeld op een woensdagochtend (9:00 uur) of vrijdagochtend (9:00 uur).

Ben jij net zo enthousiast over de Maaslandse voetbalvereniging MVV ’27 als eigenlijk iedere Maaslander? En wil jij samen met onze vele vrijwilligers een bijdrage leveren om deze vereniging nog meer te laten bloeien? Wil je dit vanuit een echte bestuursfunctie in de praktijk brengen? Dan is deze vrijwilligersvacature misschien écht iets voor jou!

Vrijwilligersvacature Bestuurssecretaris MVV ‘27

Wij zijn een gezellige, levendige voetbalvereniging (ruim 800 leden) waar eigenlijk bijna iedere dag wel wat gebeurt. Op zaterdag hebben wij wedstrijddagen, waar gedurende de hele dag wedstrijden met andere verenigingen worden gespeeld. De maandagavonden t/m donderdagavonden wordt er getraind op het complex van MVV ’27 en worden ook door veel teams kleedkamers gebruikt. Alle dagen zijn er vrijwilligers actief om de vereniging draaiende te kunnen houden. Als vereniging zijn wij zeer blij met onze vrijwilligers, want alleen daardoor kunnen wij de mooie vereniging zijn die we zijn!

De organisatie wordt geleid vanuit het bestuur. Op dit moment is er een vacature voor secretaris.

Welke verantwoordelijkheden heeft de bestuurssecretaris?

 • Mede bepalen van het verenigingsbeleid
 • Verzorgen van de agenda en vergaderstukken voor ALV en bestuursvergaderingen
 • Correspondentie voeren vanuit de vereniging
 • Behandelen van ingekomen stukken
 • Op orde houden van online archivering
 • Onderhouden contacten binnen de vereniging en met andere verenigingen/KNVB/gemeente
 • Zorgdragen voor informatie vanuit bestuur naar vereniging
 • Mutaties bestuur onderhouden en doorgeven aan KvK
 • Zichtbaar zijn voor de leden van MVV ‘27

Wat verwachten we van jou?

 • Affiniteit en betrokkenheid bij MVV ‘27
 • Lol hebben in het verenigingsleven
 • Enthousiasme en professionaliteit in uitvoering van de werkzaamheden
 • Veel bereidheid om samen met andere vrijwilligers te werken aan de mooiste vereniging!
 • Je neemt initiatief

Wat levert het jou op?

 • Een zeer interessante maatschappelijke functie en dus een mooie aanvulling op jouw cv
 • Invloed op het beleid van de vereniging en de verdere ontwikkeling van MVV ‘27
 • Je bent onderdeel van een topteam
 • De betrokkenheid en verantwoordelijkheid bij onze gezellige vereniging zorgt voor een lach op je gezicht!

Aanmelden

Denk jij dat deze vacature perfect bij jou past? Of twijfel je, maar wil je wel graag het gesprek hierover voeren? Laat het ons weten. App, bel of mail naar Pieter van Rijs, voorzitter MVV ’27 (06 549 164 34, voorzitter@mvv27.nl)

Ben jij net zo enthousiast over de Maaslandse voetbalvereniging MVV ’27 als eigenlijk iedere Maaslander? En wil jij samen met onze vele vrijwilligers een bijdrage leveren om deze vereniging nog meer te laten bloeien? Wil je dit vanuit een sportieve rol vervullen en wedstrijden in goede banen leiden? Dan is dit dé ideale vacature voor jou:

Scheidsrechter MVV ‘27

Wij zijn een gezellige, levendige voetbalvereniging (ruim 800 leden) waar eigenlijk bijna iedere dag wel wat gebeurt. Op zaterdag hebben wij wedstrijddagen, waar gedurende de hele dag wedstrijden met andere verenigingen worden gespeeld. Als vereniging zijn wij zeer blij met onze vrijwilligers, want alleen daardoor kunnen wij de mooie vereniging zijn die we zijn!

Essentieel is het dat voetbalwedstrijden in goede banen worden geleid. De scheidsrechter is hierin onmisbaar! Een mooie taak waarin je veel kwaliteiten kunt tonen en jezelf verder kunt ontwikkelen die je ook buiten de voetballerij in je professionele carrière goed kunt benutten! Zo laat dit volgende rijtje wel zien:

 • Je geeft leiding aan twee verschillende teams en aan veel betrokkenen
 • Je begeleidt de spelers zodat zij het maximale uit zichzelf weten te halen
 • Je bent een manager die om gaat met verschillende belangen
 • Je houdt van duidelijkheid en structuur
 • Je bent flexibel in de omgang met spelers en betrokkenen
 • Je traint jezelf tijdens het uitvoeren van je werkzaamheden: zowel interval- als duurtraining.
 • Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit, een potje duurt slechts maximaal 90 minuten + blessuretijd
 • Kortom: je bént of je ontwikkelt je tot iemand met uitstekende leidinggevende kwaliteiten
 • MVV ’27 investeert in haar vrijwilligers en daarom kun je jezelf verder ontwikkelen in een scheidsrechtersopleiding wanneer je daarvoor openstaat.

Maar bovenal: ben je enthousiast van het voetbalspelletje? Wil je daaraan een bijdrage leveren door zelf ook sportief bezig te zijn? Dat kan door te gaan fluiten! App, bel of mail naar Pieter van Rijs, voorzitter MVV ’27 (0654916434, voorzitter@mvv27.nl)