MVV ’27 VR1 – KMD VR1 (1 – 6)
We mochten de halve finale Fevo-cup spelen tegen een 3e klasser die 4e stond in hun competitie, dus een zware kluif en zeker bij 29 graden op het kunstgras en daar hebben zij ook last van. Het waren allemaal jonge hindes die een gemiddelde leeftijd hadden ver onder ons gemiddelde. Gelukkig was de handdoek opgedroogd van vorige week, dus hij lag klaar voor het geval dat. Weinig tactiek vooraf, gewoon strijd leveren en doen waar jullie zo goed in zijn en dat is voetballen.
We begonnen best goed de eerste 3 minuten en Kmd wist even niet zo goed wat ze met ons aan moesten. Het rondspelen achterin werd even onderbroken door een speelster van hun en de 0-1 stond erop. Opgeven is geen optie en jullie gaan beginnen met strijden en voetballen zoals het hoort, geen respect voor hun en gewoon gaan. De 11e minuut en een corner van Keash en Robocop kopt hem erin en de 1-1 staat. Hierna ontstaat er een wedstrijd op hoog nivo en het kan echt alle kanten op. Eigenlijk zou het niet gek geweest zijn als we op 2-1 en 3-1 komen, maar als, ja dat kennen we. Het zou wel de beloning zijn geweest voor jullie harde werken. Het is echt op slag van rust dat hullie een voorzet in 2einstantie in de kruising knallen, geen houden aan helaas, 1-2.
We proberen de 2e helft het nivo weer op te pakken, maar helaas vanaf de 51e minuut is het klaar en ligt de 1-3 erin. Toch gaan jullie er nog voor en ook dat siert jullie eigenlijk het hele seizoen al, gaan tot de affluit. Zij maken er nog 3 en de 1-6 is een feit. De handdoek werd sportief opgepakt en we konden ons afdrogen alleen nu echt van het zweet en inzet, wat een meiden en wat zijn we trots op jullie na al die jaren. Als je zag hoe ze de laatste 3 goals maakten dan zie je duidelijk het verschil tussen de 4e en de 3e klasse. Dat verschil zie je ook tussen de 4e en de 5e klasse en is best wel een aandachtspuntje binnen vele verenigingen.
Luz wederom bedankt voor het invallen en Jessy voor het willen fluiten op deze avond.
Moraal van de laatste 2 wedstrijden is wel dat we er evenveel tegen hebben gehad als de gehele competitie.
Meiden zaterdag de laatste thuiswedstrijd tegen Cion en nog een keer een leuke afsluiting voor jullie zelf en voor het trouwe thuispubliek.
Josephine.























































































