De eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen bracht ons een oude bekende en wel onze buren uit Schipluiden waar we vorig jaar ook beduidend veel moeite mee hadden, nu dat was vandaag ook weer het geval.
Na een voorbereiding van lik mijn je weet wel, viel me de wedstrijd nog wel een beetje mee, zeker wat de conditie betreft want dat moet wel worden gezegd we bleven strijden tot het eindsignaal. Maar ja daar win je geen wedstrijden mee want daar komt meer voor kijken. Vanaf het begin was het tempo veel te laag en wat mij (neem me niet kwalijk) enorm irriteert is het eindeloos de bal naar elkaar toe schuiven in de achterste linie, af en toe kan je niet anders maar nu was het absurd veel en bleef een dieptepass of het in dribbelen met de bal gewoon uit. Na 7 minuten was het de snelle nummer 11 van onze tegenstander die de bal kreeg na een afgeslagen corner en die zo een solo ondernam van wel een meter of 50, en ja als niemand hem dan maar iets in de weg ligt dan kan je ook heel makkelijk scoren dus 0 – 1. Verdomd jammer was het dat vanaf de aftrap Samuel de bal tegen de paal schoot want met die 0 – 1 kon Schipluiden hun spelletje spelen, veel mensen achterin houden, afwachten en counteren en dat resulteerde in minuut 25 in de 0 – 2 en wederom zag onze verdediging er niet goed uit. Buiten een afstand schot van Julian gebeurde er niet zoveel meer en gingen we rusten met een verdiende achterstand.
De tweede helft was beduidend anders, of het kwam dat Schipluiden het wel goed vond of door het inbrengen van Bouke die aanvallend wat meer bracht, geen idee, maar het zag er gewoon wat beter uit zonder dat het niveau opgeschroefd werd. Kleine kansjes waren er genoeg maar daar stond tegenover dat onze tegenstander via lange ballen naar voren de beste mogelijkheden kreeg en ze ook wel een pingel hadden moeten krijgen, die ze niet kregen van de goed fluitende scheids en dat mag ook wel eens gezegd worden.
Al met al een minder goed begin maar niet verwonderlijk na de desastreuze voorbereiding. Een positief iets was er gelukkig ook te melden en dat is dat Ricardo er gelukkig weer bij was en de terugkeer van Bouke, die liet zien dat hij na een jaar niet te hebben gevoetbald, hij het nog steeds goed kan.
Opstelling: Mark van Barneveld, Bink van Zomeren, Jimmy v d Hoeven, Luuk Vreugdenhil, Steven de Haas (Stijn van Wijk) Niels van de Poel (Bouke Schippers) Wesley Lagrauw, Alec de Koning, Joey van Hemert (Ricardo Straver) Samuel de Haas, Julian de Bruijn.


