Vandaag begon de dag waar vele kinderen zicht op hadden verheugd. Na het lange wachten werd het geduld steeds meer op de proef gesteld. Dit werd de vrijdag voor het kamp alleen, maar groter toen iedereen hun tassen en fietsen mochten afgooien bij mvv.
Op zaterdag was het dan zover weer tijd voor een nieuwe week jeugdkamp. Met het Thema het Wilde Westen. Vanaf 14:00 vertrok de bus vanaf onze thuishaven Maasland. Met sommige kinderen al helemaal klaar voor het thema Wilde Westen met hun mooie cowboyhoed, kon dit alles alleen maar een prachtige week worden.Nadat de bus nog even vlakbij het kamphuis aan het wachten waren kwam de bus rond 15:00 aan op plaats van bestemming. De enthousiaste begeleiding ving de kinderen op en begeleiden ze naar het speelveld. Hier werd iedereen welkom geheten en werden de jongens en meiden naar hun kamers begeleid. Nadat iedereen zijn bed had opgemaakt, wat voor sommige nieuw was mochten de kinderen zich weer op het veld melden voor het groepsindelingsspel te spelen. Bij het groepsindeling spel zaten 12 WANTED leiders verdeeld over het veld. De leiders hadden allemaal mooie WANTED namen zoals Billy Tim random,Cowboy Johny Corne, Buffulo Barn en nog veel meer. Nadat iedereen zijn leider/leidster ad gevonden, mochten de kinderen een naam voor de groep bedenken en de jokers verdelen. Het is als groep de gehele week belangrijk om zoveel mogelijk punten te verzamelen om eind van de week ‘GROEP VAN DE WEEK’ te worden.
Na het indelingsspel mochten de leiders met hun groepje al de eerste punten gaan verzamelen. Tijdens het spel Net Pack Bucket Game zat je met je groep achter elkaar in een rij en moest je zoveel mogelijk water achterin in de emmers krijgen. De eerste moest de emmer vullen met water en over zijn hoofd in de emmer van de gene achter hem gooien, dit moest allemaal geblinddoekt.
Wat we zeker weten is dat iedereen hier zeker wel een NET Pack heeft gehaald, want in plaats van rustig het water over te gieten werd er echt gegooid.
Nadat iedereen weer droge kleren had aangedaan was het weer tijd om aan te schuiven bij het avondeten. Ons eerste avondmaal was een overheerlijke macaroni bereid door onze eigen kooksters, topp!!! Na het avondeten was het tijd voor The Good, the Bad & The Gans, of te wel levend ganzenbord. Tijdens dit spel moesten de kinderen dobbelen en bij het nummer waar ze uitkwamen de vragen beantwoorden bij de leiders.
Na het geluidenspel was het tijd voor een limonade en een koekie. Om hierna even heerlijk te voetballen en ook even uit te rusten.
Daarna was het tijd om het donkere bos in te gaan om het jaarlijks terugkerend geluidenspel te spelen. Hier moesten de geluiden, waaronder de Gier, paarden, cowboy billy. De Daltons en Billy the Kit. Dit moesten ze in een zo kort mogelijke tijd zien te volbrengen, maar dit was lastig in het doolhof bos. Na het spannende avontuur in het donkere bos was het tijd om naar het kamphuis terug te gaan en ons op te gaan frissen voor het slapen gaan. Nadat iedereen zich had opgefrist werden de kinderen naar hun kamer gestuurd om te gaan slapen. Slapen??? Dit duurde wel even, want het was nog lang gezellig op de kamers.
Kortom, wij kunnen zeggen: De Wilde westen week is van start en we gaan een onwijs leuke week tegemoet!



