In de laatste ALV hebben wij aangekondigd dat we een ‘bier vergelijk’ zouden gaan doen. En dat is gebeurd! De conclusie is dat wij afscheid nemen van Heineken. Wij nemen dan ook met respect afscheid als dank voor de jarenlange trouwe en goede samenwerking!

Ondertekening contract AB InBev. Van links naar rechts: Manuela de Vos (horeca MVV ’27), Floor Pertijs (AB InBev), John Barendse (penningmeester MVV ’27) en Marco Pit (Knaap Horeca)

Een jarenlange samenwerking is een belangrijk item om mee te nemen in een besluit, maar ook zijn de zakelijke condities voor onze club heel relevant. Deze condities waren bij AB InBev direct vele malen gunstiger voor onze club. Uiteindelijk is dan ook, zeker niet lichtzinnig, besloten om de overstap te maken en wordt AB InBev onze nieuwe leverancier. We nemen hiermee dan ook afscheid van Heineken, Texel, Mort Surbite Rosée, Amstel Radler en de Desperados, maar hier komen mooie én lekkere biertjes voor terug! Op de tap krijgen wij namelijk Hertog Jan, Leffe Blond, Hoegaarden Rosée en Hertog Jan Weizener. Dus 1 extra speciaalbiertje! Op de fles hebben wij straks Hertog Jan 0.0, Leffe Blond 0.0, Hoegaarden Radler Citrus en tot slot ook Corona!

Ondertekening sponsorcontract Knaap Horeca. Van links naar rechts : Marco Pit (Knaap Horeca) en Frans van der Burg (sponsorcommissie MVV ’27).

Met de overstap nemen wij ook afscheid van Sligro en wordt Knaap Horeca uit Vlaardingen onze nieuwe groothandelsleverancier van alle horeca dranken, food- en non-food artikelen. Daarbij wordt Knaap Horeca ook een Goud+ sponsor voor de komende 5 jaar! Hier zijn wij als club heel blij mee. De contracten met AB InBev én Knaap Horeca hebben wij onlangs getekend. Komende zomer wordt de overstap stapsgewijs zichtbaar, zodat wij met de start van het nieuwe seizoen volledig over zijn. Wij kijken uit naar de samenwerking met AB InBev én Knaap Horeca en hebben het volste vertrouwen dat dit een succes gaat worden!