Zelfs de grootse boomstam valt wel eens om, nu wil ik mij daar niet mee vergelijken maar de alom aanwezige griep heeft ook mij te pakken dus was ik niet aanwezig bij de wedstrijd, maar had ik een hotline met de assistent-coach RIK (hiervoor heel veel dank).

Vorige week moesten we tegen de nummer 2 van de competitie wat een gelijkspel opbracht en vandaag was het wederom tegen de nummer 2 (stonden precies gelijk) en dat bracht ons een prachtige 0 – 3 zege. Dit was pas de tweede wedstrijd van de 13, die deze tegenstander verloor en beide keren waren wij de scherprechter, voorwaar een mooi resultaat (daar moet wel bij worden vermeld dat wij tegen de ploegen die onder ons staan punten laten liggen).

De eerste 20 minuten van de wedstrijd waren voor de Hoekenezen maar uit een counter was het Loyd die de 0 – 1 wist te maken en toen kantelden de wedstrijd behoorlijk. M.a.w. we hadden ze klem en zo konden we ons eigen spelletje spelen, gevaarlijk in de aanval en weinig tot niets weggeven. Bij het uit verdedigen van onze tegenstander was Samuel heel attent en wist hij de bal te veroveren en gelijk daarna mooi te scoren en dat net voor het rustsignaal is gewoon erg lekker, dus naar de warme thee met een 0 – 2 voorsprong.

De tweede helft was nog geen 7 minuten oud toen Lars zijn assist pakte want een lange uittrap belandde bij Loyd die zijn tegenstander uitspeelde en zo zijn tweede doelpunt maakte wat 0 – 3 betekende. De rest van de wedstrijd werd er aan beide kanten niet meer gescoord en zo was het een paar dagen voor het trainingskamp een leuke en zeer mooie overwinning, klasse mannen.

Opstelling: Lars van Gastel, Cees Verboon (Ricardo Straver) Jimmy v d Hoeven, Lucas Vermeer (Alec de Koning) Job Taal, Niels v d Poel (Wesley Lagrauw) Luuk Vreugdenhil (Stijn van Wijk) Julian Tinbergen, Bink van Zomeren, Samuel de Haas, Loyd Rijnsburger.