Komende zaterdag komt MVV ‘27 op het eigen Sportpark De Commandeur uit tegen het Haagse PGS VOGEL, het team waar men de eerste wedstrijddag van het seizoen op bezoek was. Toen was de uitslag 2-2.
PGS VOGEL heeft tot nu toe een goede indruk gemaakt in het nieuwe jaar, want in de twee wedstrijden werden vier punten binnen gesleept. Hiermee heeft men de laatste plaats overgedaan aan Laakkwartier.
MVV ‘27 heeft hopelijk een efficiënte trainingsweek achter de rug, want een goed resultaat is meer dan welkom. Men staat nu nog in het linker rijtje, maar duidelijk is dat in deze poule niets vanzelfsprekend is. Iedereen kan van iedereen winnen.
De wedstrijd begint weer om 14.30 uur en staat onder leiding van Brandon van Deelen. Wij wensen zoals altijd de scheidsrechter, beide teams en hun aanhang een leuke en vooral sportieve middag.























































































