Onze jeugdleden zijn al een aantal weken fanatiek bezig met de verkoop van speculaaspoppen voor MVV ’27.  De laatste verkoopweek is inmiddels ingegaan, want volgend weekend moeten alle bestelformulieren ingeleverd worden bij MVV ’27. Dit kan bij je leider of in de daarvoor bestemde brievenbus aan het begin van de kleedkamergang. 

Alle jeugdleden die er in slagen 20 of meer poppen te verkopen, verdienen een kaartje voor een nog nader te bepalen Eredivisiewedstrijd. De drie jeugdleden die uiteindelijk de meeste poppen hebben verkocht, verdienen bovendien een extra prijs. Voor jeugdleden die nog op zoek zijn naar een extra bestelformulier, kun je deze hier downloaden

Heb jij ook interesse in zo’n lekkere speculaaspop van een halve meter lang? Bestel deze dan voor zes euro per stuk bij één van onze jeugdleden. Natuurlijk kun je de speculazen lekkernijen ook online bestellen via de volgende link: https://bit.ly/mvvspeculaas