Afgelopen zaterdag verzamelden de selectiespelers en MVV’27-hoofdtrainer Marcel van Wieren zich al vroeg op ons mooie complex. Zij hadden namelijk een leerzame ochtend voor de jeugd tot en met JO-11 én de trainers voorbereid. Allereerst heeft Marcel een half uur de tijd genomen om onze jeugdtrainers toe te lichten wat er allemaal ging gebeuren en wat zij (onze trainers ) ervan konden leren.  Daarna vertrokken de circa 150 aanwezige jeugdleden naar veld vier  om daar een uur lang, onder begeleiding van onze selectiespelers, leerzame en leuke trainingsvormen te gaan uitvoeren.

Heel veel lachende en bezwete gezichten hebben we mogen zien. Daarnaast hebben onze jeugdtrainers ook nog de nodige nieuwe oefenvormen leren kennen. Kortom: Een zeer geslaagde ochtend! Graag wilde jeugdcommissie namens alle aanwezige jeugdspelers alle jeugdtrainers, onze selectiespelers, Riet en uiteraard Marcel van Wieren bedanken voor deze leerzame en leuke ochtend.