Afgelopen vrijdag (29 maart) was de laatste avond voor onze trainers welke deelnamen aan de cursus van de KNVB voor pupillentrainer. Leuk dat op de laatste avond de docent, Daniël Vermeulen, had geregeld dat de JO19-1 van FC Dordrecht aanwezig was voor de laatste praktijk opdracht. MVV ’27 had haar accommodatie beschikbaar gesteld voor de negen cursusavonden.

https://www.flickr.com/photos/148508762@N02/46781172724/in/album-72157707900795564/

Afgelopen vrijdag (29 maart) was de laatste avond voor onze trainers welke deelnamen aan de cursus van de KNVB voor pupillentrainer. Leuk dat op de laatste avond de docent, Daniël Vermeulen, had geregeld dat de JO19-1 van FC Dordrecht aanwezig was voor de laatste praktijk opdracht. MVV ’27 had haar accommodatie beschikbaar gesteld voor de negen cursusavonden.

Een compliment gaat uit naar onze jeugdteams die regelmatig op vrijdag aanwezig waren voor het praktijk gedeelte. MVV ’27 kreeg een dikke pluim voor de organisatie van het geheel en medewerking van deze docent.. Onder de zeventien deelnemers waren zes trainers van MVV ’27. Aan het eind van de avond was de diploma-uitreiking en mochten onze trainers Niel Planken, Renato Fa, Jay Degens, Jari Boon, Arie-Jan van Pelt en Stan Mosterd het welverdiende diploma in ontvangst nemen van docent Daniël. 9 pittige avonden en de nodige opdrachten om thuis nog te doen waren het resultaat van het wel verdiende papiertje. Namens MVV ’27 feliciteren wij deze kanjers en hopen we natuurlijk dat ook onze jeugd profiteert van de kennis die hun trainers tijdens de cursus hebben opgedaan.

Klik hier voor de foto’s van deze avond.