Een paar dagen geleden is Kevin, selectiespeler en sponsor, weer vader geworden. Nadat hij een paar jaar geleden eerst een zoontje (Vinz) had gehad, mochten hij en Kelly nu een meisje verwelkomen met de naam: Lynn.
Wij kennen Kevin al jaren. Al vanaf kleins af aan speelt Kevin in onze jeugdteams. Momenteel maakt de centrale verdediger al een aantal jaren deel uit van onze selectie. Helaas hebben blessures hem de laatste periode veelvuldig aan de kant gehouden, maar hopelijk is dat nu voorbij.
Kevin is ook vaak mee geweest op kamp. Zowel als kampganger als kampleider heeft hij met volle teugen genoten van dit jaarlijkse evenement.
Naast selectiespeler is de goedlachse Kevin ook sponsor bij onze club. Momenteel is hij actief bij TNLC (The New Logistics Company).
Via deze weg wensen wij de kopsterke verdediger heel veel liefde en geluk met zijn uitgebreide gezinnetje. Wij zullen ervoor zorgen dat Lynn in het bezit zal komen van de traditionele MVV-romper.