Door een noodlottig ongeval is op donderdag 28 juli 2016 plotseling uit ons midden weggerukt

Kees Lansbergen

Met Kees verliest het dorp Maasland en zeker ook MVV ’27 een betrokken en aimabele persoonlijkheid. Kees was in de jaren ’70 en ’80 vrijwilliger binnen onze vereniging. Zo was hij enkele seizoenen samen met Gerard Vijverberg jeugdleider. Als jeugdspeler was je dan verzekerd van een fijn, sportief en onbezorgd voetbalseizoen.

Ook na zijn ‘carrière’ als vrijwilliger bleef Kees bij MVV ’27 in beeld en was hij zeer vaak te gast op Sportpark De Commandeur. Dat had zeker te maken met zijn voetballende zoons Marco en Edward en ook zijn kleinkinderen, van wie er enkele nog altijd actief zijn binnen onze vereniging. Ook was Kees een trouw bezoeker van de wedstrijden van ons 1e elftal, waarvan hij de verrichtingen veelal vanaf zijn vaste plekje op de tribune steevast meelevend gadesloeg.

Wij wensen vrouw Gré, de kinderen Helma, Marco en Edward, schoonfamilie, kleinkinderen, overige familie, vrienden en bekenden heel veel sterkte om dit zeer plotselinge en tragische verlies te kunnen verwerken.

Namens de gehele MVV-familie,

Bestuur MVV ‘27

Download hier de rouwkaart