Anekdote over Cees uit de MVV-jubileumkrant van 2007.

Anekdote over Cees uit de MVV-jubileumkrant van 2007.

Na een kortstondig, maar slopend ziekbed, is maandag 4 april 2016 Cees Kelderman overleden. Geboren in Alphen aan den Rijn verwierf Cees de laatste decennia met name bekendheid als begenadigd dirigent en organist. Zo was hij onder meer de vaste bespeler van het Bätz-Witte Orgel in de Oude Kerk van Maasland.

Minder bekend zal zijn dat Cees ook een sportieve bijdrage heeft geleverd aan onze club. In de jaren ’60 was Cees als keeper actief bij MVV ’27. In die hoedanigheid speelde hij ook enkele malen in het eerste elftal van onze vereniging. Ook na zijn voetbalcarrière was Cees regelmatig nog te gast op Sportpark De Commandeur, waar hij onder meer de verrichtingen van ons 1e elftal en die van zijn kleinzoon Thomas in de B4, zoon van onze secretaris Martino Scheepens, aanschouwde.

Wij wensen zijn vrouw Yda, zoon Peter, dochter Jacqueline, kleinkinderen, overige familie, vrienden en bekenden heel veel sterkte om dit grote verlies te kunnen verwerken.