Tot ons grote verdriet ontvingen wij het bericht van het overlijden van André van Leeuwen.

André was de vader van Erik, die actief is in de C2 van onze vereniging. In die hoedanigheid van voetbalvader was hij derhalve regelmatig bij MVV ’27 te vinden. Ook bezocht hij onze club regelmatig ‘gewoon’ vanuit sociaal oogpunt, iets wat natuurlijk de oorspronkelijke functie van een voetbalvereniging  is.

Velen van ons zullen hem herinneren als een goedlachse, spontane en sociale man, die graag voor andere mensen klaarstond. Zo was hij voor MVV ’27 bijvoorbeeld enige malen actief als chauffeur voor het materieel van ons jaarlijkse jeugdkamp naar Loon op Zand.

André werd slechts 53 jaar oud. Als MVV ’27 wensen wij kinderen Martijn, Leonie en Erik, hun moeder Anita, alle overige familieleden, vrienden en bekenden heel veel sterkte bij het verwerken van dit immense verlies.

Bekijk hier de rouwkaart.