Amper bekomen van het bericht dat Freek de Vos ernstig ziek was, bereikte ons vandaag (zondag 20 december) de mededeling van het overlijden van Freek op zaterdag 19 december.

Zoals een kleine week geledFreek de Vos MVV '27en al gemeld op onze website, werd bij Freek zeer recent slokdarm- en borstvlieskanker geconstateerd. De ziekte zou hem dus uiteindelijk in zeer korte tijd fataal worden, waardoor veel clubvrienden helaas geen afscheid hebben kunnen nemen van deze sympathieke MVV’er, die ontzettend veel voor onze club heeft betekend.

Zo was Freek gedurende de periode 1968-1977 vice-voorzitter van MVV ’27 en van 1960 tot 1968 tweede penningmeester. Tevens was hij lid van de Elftalcommissie, lid van de Kantinecommissie en actief binnen de Maaslandse Sportraad.

Natuurlijk trapte Freek zelf ook geruime tijd een balletje in diverse voetbalelftallen van onze club en bezocht hij samen met enkele oude voetbalmaten nog vaak de wedstrijden van ons 1e elftal.

In totaal zou Freek meer dan 60 jaar lid van onze club zijn! Voor zijn verdiensten werd Freek in 2013 gedecoreerd als erelid op 1 februari 2013. Met recht dus iemand die we een ‘clubman pur sang’ mogen noemen.

Freek is 82 jaar oud geworden. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, overige familie en vrienden namens de gehele MVV-familie heel veel sterkte om dit toch plotselinge verlies te kunnen verwerken.

mvv1960

Op de foto: het MVV-team uit 1960 waar Freek (linksboven) in speelde. 

20151222043009 20151222043011