Afgelopen zaterdag bezocht een cameraploeg van de WOS ons sportpark. Een acht minuten durende reportage en een wedstrijdverslag van MVV 1 zijn het resultaat.

CSpNsCgW4AA0Wp2.jpg-large

Voor de reportage dook reporter Stefan van Eijk in onze vereniging. Hij sprak met secretaris Martino Scheepens en Mart van Buuren van hoofdsponsor BVB Substrates. Wouter Jansen vertelde waarom MVV ’27 veel aandacht heeft voor het lief en leed binnen de vereniging. En Joost van Ast en ‘zijn’ MVV-dames maakten duidelijk dat het vrouwenvoetbal hot is bij onze club.

CSpWebVWIAA6nQ8.jpg-large

De acht minuten durende reportage, die woensdag bij de WOS werd uitgezonden, is een prachtig visitekaartje geworden voor MVV ’27. Wij danken de WOS en alle MVV’ers die hier hun bijdrage aan hebben geleverd. De reportage bekijk je via deze link.

Ook maandag mocht MVV ’27 op uitgebreide televisieaandacht rekenen bij de WOS. Van de met 3-1 gewonnen competitiewedstrijd werd deze samenvatting uitgezonden. Klik op de link om ‘m te bekijken.