MVV ’27 ontvangt regelmatig gebruikte ICT-apparaten. Deze worden met veel plezier hergebruikt. Nieuwe materialen, met name een NAS-server, blijven welkom.
IMG_0468
Na een oproep van zo’n jaar geleden heeft onze club onder meer gebruikte computers, beeldschermen en laptops in ontvangst mogen nemen. Deze waren afkomstig van leden, bedrijven en andere relaties.

MVV ’27 is iedereen die zijn gebruikte ICT-apparaten heeft aangeboden zeer dankbaar. De apparatuur wordt met name gebruikt door het wedstrijdsecretariaat van onze club.

Heeft iemand nu of in de toekomst nog gebruikte ICT-apparaten waar je MVV ’27 mee blij kan maken? Neem even contact op met Mike Rattink via mrattink@gmail.com. Er is op dit moment één specifieke wens: MVV ’27 kan een NAS-server heel goed gebruiken. Mocht je er eentje in bezig hebben en deze aan MVV ’27 willen geven, neem ook dan even contact op met Mike.