Onze clubarchivaris Ben van Mil heeft een groot, waardevol archief over MVV ’27 opgebouwd. Aan iedereen die nog MVV-spullen in huis heeft, doet Ben de volgende oproep.

Als archivaris van MVV ’27 heb ik een verzoek aan alle leden, oud-leden en anderzijds geïnteresseerden. De kerstvakantie is misschien dé gelegenheid om zolders etc op te ruimen en zo veel mogelijk materiaal weg te gooien. Mocht u materiaal van onze club (foto’s, clubbladen, verslagen etc) tegenkomen en dit weg willen doen, s.v.p. dit eerst door mijn vingers laten gaan. Wie weet zit er nog iets tussen dat het bewaren waard is voor het archief van onze club.

Mocht u sowieso materiaal hebben, maar dit niet willen weg doen zou ik dit graag willen lenen om in te scannen cq kopiëren. Te bereiken ben ik mobiel op 06 – 53745874, per mail via bvanmil@xs4all.nl of op het adres Oranje Nassaustraat 38.

Bij voorbaat dank voor de medewerking.
Ben van Mil